FK Spišská Nová Ves
0:3
(0:0)
FK Spišská Nová Ves - DAC 1904
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, Nyolcaddöntő • ke 7.11.2023, 13:00 • Štadión FK Spišská Nová ves
92
Ebben a pillanatban Ruc bíró lefújja a meccset. A második félidőben szerzett három gólunkkal kiharcoltuk a továbbjutást a Slovnaft Cup negyeddöntőjébe. A kupaküzdelmek tavasszal folytatódnak, de addig lesz még pár bajnokink, a következő rögön szombaton, odahaza a Rózsahegy ellen. Találkozzunk a MOL Arénában!
91
Küzd a végsőkig az iglói csapat, megpróbálnak összehozni egy szépítő gólt, de elpártol mellőlük a szerencse.
89
Egy erős lövés Havrylenkótól így a végére. Jól száll a labda, Popović viszont készen állva várja, és magához szorítja.
81
Innen már senki nem veheti el tőlünk a továbbjutást. Veselovský készül még pályára lépni. A kérdés, hogy kinek a helyére.
79
Ott a harmadik! Kontratámadás után szerezzük a gólt. Barišić és Trusa játszott össze egymással, majd utóbbi talált a hálóba – 0:3
79
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző TRUSA.
77
Szabadrúgást reklamálnak a hazaiak. "Dunajská nemôže, rozhodca pomôže" – kiabálják. Mi azért máshogy gondoljuk...
75
Brunetti centerét Gruszkowski próbálja gólra váltani, de nincs szerencsénk, a kapufán akad el a labda.
72
lemegy Andzouana, bejön Mendez,
lemegy Goure, bejön Barišić.
70
Andzouana tüzel, prímának tűnik a lövés, az egyik hazai védő viszont önfeláldozóan fejel a labdába, megmentve ezzel csapatát a harmadik találattól.
68
Bő fél órára vagyunk attól, hogy bejussunk a Slovnaft Cup legjobb nyolc csapata közé. Hajrá, fiúk!
60
Trusával szemben szabálytalankodnak a hazaiak. Čermák végzi el a megítélt szabadrúgást, majd Brunetti csúsztat fejjel a felső lécre! Nincs meg a második találatunk.
57
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Herc).
55
Havrylenko szánja el magát egy távoli lövésre. Túlságosan alányúl, a labda méterekkel száll el a kapunk fölött. Az állás továbbra is 0:0.
51
Čermák jól íveli kapu elé a labdát, ott viszont már nem sikerül úgy beleérnünk, hogy az végül a kapuban kössön ki.
50
Egyelőre ott folytatódik a játék, ahol az első félidőben abbamaradt, de most itt egy pontrúgás, reménykedhetűnk.
48
Kettős cserével próbálkozik Adrian Guža.
46
lemegy Romero, bejön Vitális,
lemegy Káčer, bejön Dimun.
46
45+1
44
Popović megment bennünket a góltól! Egy hiba után Vakulinskyi kerül ajtó-ablak helyzetbe, de csak a kapusunkat találja el. Hatalmas ziccert ront az iglói csapat. Ez volt a meccs eddigi legnagyobb helyzete, örülünk, hogy kimaradt.
41
Meddő ez a játék, amit produkálnak a csapatok. Romero most kisodródva próbálkozik, de ilyen szögből csak Ibrahimovic rúgta volna be biztosan a gólt, nekünk sajnos nem sikerült. Gyerünk, fiúk, húzzuk meg a félidő végét!
41
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Káčer).
36
Herc és Romero próbál meg gyors helyzetet kialakítani. Utóbbi hosszasan szökteti magát, így végül nem alakul ki gólhelyzet, amiből eddig sem láttunk sokat ezen a mérkőzésen.
33
A Slovnaft Cup versenykiírása alapján egészen a negyeddöntőkig egy mérkőzésen dől el a továbbjutó kiléte. Döntetlen eredmény esetén nincs hosszabbítás, rögtön tizenegyespárbaj következik.
28
Sárga lap a csapatnak FK Spišská Nová Ves (Lasso).
26
Čermák adja be sarokról, Herc jut lövéshez, de mellé céloz.
25
Többet birtokoljuk a labdát, igyekszünk egyre közelebb jutni az ellenfél kapujához. Most épp egy szőglettel próbálkozhatunk.
22
Brunetti próbálja meg "rádurrantani" mintegy 25 méterről, de jócskán mellé megy a lövés.
19
Lesen kapja a labdát a hazaiak csatára, Etim.
16
Čermák beívelt szabadrúgása után Herc jut lövéshez, de túl sűrű előtte a "láberdő", melyen fennakad a labda.
14
A hazaiaknak egy iskolás csoport szurkol. Már biztos igazoltan vannak kint a meccsen, hiszen nemrég a suliban is kicsöngettek. A korai kezdési időpont ellenére szépen megtelt a lelátó. A vendégszektorban öten foglalnak helyet.
10
Etim harcol ki magának egy helyzetet, majd Brunetti mellett elesik, de a bíró nem fúj büntetőt.
8
Kemény küzdelem folyik a labdáért, részünkről Gruszkovski vív harcot, mégis sikerült a beadás, de csak szögletig jut a hazai csapat.
6
Káčer próbálja meg kiugratni Gouret, hosszúra sikeredik az indítás, a kapusé lesz a labda.
5
Herc találja el elsőként a kaput a mérkőzésen. Balហkapus fogja meg a labdát.
3
Trusa fordul le a védőjéről, majd íveli be jobbról a labdát, amelyet szögletre vágnak a hazaiak.
1
A hazaiak kék-fehérben, mi sárga szerelésben.
Szikrázó napsütés és 9 °C fokos hőmérséklet fogadta a csapatot az iglói stadionban, amelyben bő tíz perc múlva kezdődik a mérkőzés. A cél egyértelmű: továbbjutás.
A Slovanft Cup nyolcaddöntőjében ma az Igló csapata ellen lép pályára Adrian Guža legénysége.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00-kor kezdődik.